Każdy początkujący budowlaniec wiele czasu poświęca na znalezienie solidnego asortymentu do tworzenia trwałych i komfortowych budowli. Jeżeli budujesz swój wymarzony dom lub
jesteś deweloperem i chcesz postawić nowoczesne bloki, to idealnie trafiłeś. Poznaj nowoczesne technologie kładzenia stropów.

Zalety

Strop rector charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością oraz dużą elastycznością w stosowanych układach: od 16 do przeszło 34 cm grubości stropu oraz od 1m do 10 m rozpiętości. Jest niezwykle prosty i szybki w montażu, dzięki czemu doceniają go budowlańcy, którym zależy na czasie. Producenci polecają stosować zarówno w blokach, jak i firmach i halach przemysłowych. Aktualnie cieszą się również powodzeniem w domkach jednorodzinnych, w których właściciele doceniają komfort posiadania takich płyt. Jeżeli dbamy o dźwiękoszczelność pomieszczeń, zastosowanie strop rector również może okazać się bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Strop rector cena

Strop rector wyróżnia się atrakcyjnie niską ceną oraz łatwym, intuicyjnym sposobem montażu, z którym każdy bez problemu sobie poradzi. Możliwość dostarczenia wszystkich materiałów wprost do Twojego domu oraz liczne promocje sklepów budowlanych sprawiają, że zadowoleni klienci z całej Polski docenili właściwości tych płyt.

Nowoczesna technologia

Dzięki takim nowoczesnym, efektownym i trwałym materiałom możliwe jest stworzenie bezpiecznych, nowatorskich i zarazem coraz modniejszych rozwiązań w naszych budynkach. Wszystkie dostępne płyty stropowe wyróżniają się solidnością, niezawodnością oraz wytrzymałością na niepożądane działania z zewnątrz.